Yandex SEO

Yandex SEO

Yandex SEO

Yandex özellikle ülkemizde yaptığı çalışmalar ile önemli bir kullanıı kitlesine erişmiştir. Yandex browser ve Yandex arama motoru kullanımıın artması ile Yandex SEO’da Google arama motoru optimizasyonu ile birlikte önemsenmesi gereken konulardan biri haline gelmiştir. İnternet kullanıcılarının bir kısmı Yandex arama motoruna giriş yaparak arama yapmakta, bir kısmı ise bir çok program ile kullanıcıların bilgisayarlarına yüklenen Yandex Toolbar, Yandex Browser ile arama yapmaktadır.

BEYCON SEO çalışmalarında, web sitenizin Yandex arama motorunda da yer almasını, aramalarda üst sırada çıkmasını SEO çalışmaları kapsamında ele almaktadır. SEO çalışmalarında, web sitenizin Yandex arama motorunda da yer almasını, aramalarda üst sırada çıkmasını SEO çalışmaları kapsamında ele almaktadır.

Yandex arama motoru Google’dan bağımsız çalışmakta ve kendine has bazı algoritmaları da içermektedir. BEYCON SEO çalışmaları sırasında Google dışında diğer arama motorlarının beklentilerine de cevap verir. SEO çalışması yaparken Google dışında, Yandex, Bing vb. diğer arama motorlarına da kayıtlarınız yapılır ve bu arama motorlarında da üst sıralarda yer almanızı hedefler.

Gerçekleştirilen SEO çalışmaları sayesinde web siteniz yalnızca Google arama motorunda yükselmekle kalmaz, Yandex arama motoru üzerinde yapılan organik arama sonuçlarında da üst sıralarda yer almaya başlarsınız. Diğer arama motorlarında olduğu gibi Yandex arama motorunda da SEO çalışmalarının karşılığını almak için çalışmaların kesintisiz ve uzun soluklu sürmesi çok önemlidir.

Google arama motorunun yanında, Yandex arama motoru üzerinde yapılan organik aramalarda üst sıralarda yer almak istiyorsanız siz de BEYCON’dan destek alabilirsiniz.

"Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha, yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir. “

Thomas Alva Edison

Yandex SEO
Yandex SEO