Web Tasarım

Web Tasarım

Bilişim teknolojilerinin son yıllardaki hızlı gelişimi, web üzerinden markanızın kimliğini yansıtacak bir web tasarımı gereklilik haline getirmiştir.

Web siteniz üzerinden markanızı tanıtabilir, müşterilerinizin günümüzün vazgeçilmez teknolojisi olan internet üzerinden size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Elbette ki; markanızı tanıtacak olan web sitenizin, profesyonel web tasarım uzmanlarıyla bir çalışmayla hazırlanması hem markanızın daha iyi tanıtılmasını hem profesyonel bir görünüme sahip olmasını hem de yeni web teknolojilerini yansıtmasını sağlar. Çünkü web tasarım yüksek derecede profesyonellik isteyen bir çalışmadır.

Web tasarımında uzmanlaşmak bilgi ve tecrübe gerektirir. Farklı çalışmalar, gelen isteklerin doğru karşılanabilmesi, çözüm üretmek de bu tecrübeyi kazanmaktaki en büyük etkendir.

Web tasarımı sadece kaliteli görseller kullanmak anlamına gelmemektedir. Kullanıcıların, potansiyel müşterilerinizin web sitenizden beklentileri, aradıklarına kolay şekilde ulaşabilmeleri, genel kabul görmüş kurallara uyulması oldukça önemlidir.

BEYCON olarak web tasarım süreçlerinde müşterilerimizden çok kullanıcıları, hedef kitlelerini ve onların beklentilerini gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Çünkü asıl hedefin web sitenize gelen ziyaretçilerinizi memnun etmek olduğunu biliyoruz. Sizlere web tasarım sürecinde çok basit anlamda anlatmamız gerekirse, hedef kitlenizin davranışlarını ölçümlemeyi, onlara testler yaptırmayı ve web tasarımızı bu verilere göre hazırlamayı tavsiye ediyoruz. Kullanıcıların deneyimlerini ve beklentilerini ölçümlemek için çok detaylı çalışmalar yapıyoruz ve bunu son olarak deneyimlerimizle birleştiriyoruz. Bu kapsamlı çalışma yapılmadan hazırlanacak bir web tasarımı sadece sizin memnuniyetinizle sabit kalacağını söylüyoruz. Fakat asıl önemli olan ziyaretçilerinizin memnuniyeti olduğu için bu çalışmaların yapılmasını öneriyoruz.

Unutmayın web tasarım basit bir iş değildir. Doğru sorular, doğru analiz, tecrübe, bilgi ve emek gerektirir.

"İnsanları fikirler değil, gerçekler ikna eder.“

Web Tasarım
Web Tasarım