Web Tasarım Seo

Web Tasarım Seo

Seo ve Web tasarım,Seo ve Web tasarım birbirinden tamamen farklı çalışmalar bütünüdür. Fakat seo çalışmaları web sitelerinin ziyaretçilerini ve marka bilinirliliğini arttığından seo ve web tasarımın birbirinden bağımsız düşünülmemesi birbirlerini tamamlayan iki güç olarak görülmesi gerekmektedir.

Seo ve web tasarım birbirleri ile çok yakın ilişki içindedir. Öyle ki web siteleri özgün ve zengin içeriklerle beslenmiş olsalar dahi eğer Google 'a uyumlu yazılım ve kod yapısına sahip değillerse Google organik aramalarında üst sıralarda yer almaları oldukça zor olacaktır.

Web sitelerinin Google aramalarında üst sıralara çıkabilmesi için seo ve web tasarım çalışmalarını eş güdüm içinde yürüten profesyonel şirketlerden yardım alınması şarttır.

Web tasarım ve seo hizmetinin tek bir şirketten alınması web sitelerini henüz tasarım aşamasındayken arama motoru uyumlu kod yapısının üzerine inşa edilmesini sağlayacağından ciddi olarak zaman ve maddi tasarruf sağlayacaktır.

Seo çalışmaları ile istenilen hedeflere ulaşılabilmesi için web tasarımlarının modern, kullanımı kolay ve Arama motorları ile ile uyumlu alt yapıya sahip olmaları gerekmektedir.

Web tasarım ve seo birbirlerini tamamlarlar. Unutulmamalıdır ki ziyaretçisi olmayan kaliteli bir web sitesinin bilinirliliği çok düşük olacaktır.

"Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha, yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir. “

Thomas Alva Edison

Web Tasarım Seo
Web Tasarım Seo