Mobil SEO

Mobil SEO

Mobil SEO

Mobil SEO, yükselen akıllı telefon kullanımı artışı, tablet kullanımının yaygınlaşması ile önemini korumakta ve gün geçtikçe daha da artırmaktadır. Artık mobil cihazlar ile webde gezinmek normal bir hal almış, hatta e-alışveriş, yemek siparişi gibi alışkanlıklar internete bağlanan mobil cihazlara da sıçramıştır. Yurt dışında uzun zamandır revaçta olan mobil internet pazarı, kişi başına düşen mobil cihaz sayısı en yüksek ülkelerden birisi konumunda olan ülkemizde de gelişmektedir. Bu durumda mobil aramalarda üst sıralara çıkmak da SEO çalışmalarının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

BEYCON, SEO konusunda web sayfanızın mobil aramalarda da üst sıralarda çıkmasını önemser. Web sayfanızın mobil uyumlu olarak çalışmasına önem verir. Web sitenize Notebook ve PC yanında Mobil cihazlardan da ziyaretçi ulaşması için SEO kapsamında çalışmalar gerçekleştirir.

Tablet cihazları ile yapılan aramalarda da aynı mobil cep telefonu cihazlarında olduğu gibi web sayfanızın “Responsive” yani farklı ekran boyutlarına göre farklı görünüm alabilmesi önemlidir. Bu sayede sayfanız için mobil cihazlardan yapılan arama sonucunda ulaşan ziyaretçiler sitenizde hem göze hoş gelen bir tasarımla karşılaşacak, hem de bu sayede sayfadan çıkmayıp sitenizde daha fazla vakit geçirebilecektir.

Mobil SEO, internet üzerinde yapılan aramalardan sitenize daha çok ziyaretçi çekmek konusunda büyük bir avantaj sağlayacaktır. Web sitenizi Mobil SEO konusunda geliştirmek ve mobil cihazlarda yapılan organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak istiyorsanız Beycon’dan destek alabilirsiniz.

"Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha, yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir. “

Thomas Alva Edison

Mobil SEO
Mobil SEO