Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Müşteri odaklı pazarlama stratejilerinin geliştirilmeye başlandığı şu dönemde CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çok önemli bir noktada bulunmaktadır. Beycon Group tarafından CRM yazılımları geliştirilmekte, bu yazılımları yönetmede ve CRM yazılımlarının eğitimlerinde firmalara danışmanlık hizmeti verilmektedir.

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)’in firmalara sunduğu avantajlar

  • Tüketicileri tanıma imkânı
  • Tüketiciler ile güçlü bir bağ kurma imkânı
  • Etkin ve düzenli raporlamaların alınabilmesi
  • Satış portalı üzerinden ürün ve/veya hizmet satışının yapılabilmesi
  • Daha doğru ve etkili pazarlama yapılabilmesi
  • Aktif bir tüketici veritabanının oluşturulabilmesi

Beycon tarafından firmaların hedeflerine ve kurumsal kimlikleriyle uygun medya stratejileri belirlenir ve bu stratejiler doğru taktiklerle yönetilir.

İnternet reklamcılığı

Beycon tarafından internet medya planlaması,internet reklam metinlerinin hazırlanması ve internet reklam görsellerinin tasarlanması hizmetleri sağlanmaktadır.

E-mail pazarlama

E-mail pazarlama internet ortamında yayımlanacak olan haber bültenlerinin, ürün reklamlarının, müşteri bilgilendirme formlarının içerik yönetimi ve gönderim hizmetleri Beycon tarafından sağlanmaktadır.

Stratejik İletişim Danışmanlığı

Kurumsal İletişimde başarılı olmak için en önemli kıstas şirketlerin orta ve uzun vadedeki hedeflerine uygun strateji ve stratejilere ulaşmak için uygun taktiklerin belirlemesinden geçer. Beycon, şirketlerin orta ve uzun vadeli iletişim stratejilerini oluşturur ve bu stratejilere hangi taktiklerle gidilmesi gerektiğini belirler.

Kurumsal İletişim

Beycon şirketlerin hedefleri ile orantılı olarak ticari ve sektörel itibarını oluşturmaya yönelik halkla ilişkiler faaliyetlerini organize eder. Bu doğrultuda müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt veren halkla ilişkiler projeleri hazırlar. Şirketlerin kurumsal iletişimlerini güçlendirmeyi amaçlar.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik sadece sembollerden logolardan tasarımlardan ibaret değildir. Şirketlerin kurumsal iletişim faaliyetlerinin temelini oluşturmaktadır. Beycon, şirketlerin hedeflerine ulaşmasında en önemli unsurlardan biri olan kurumsal kimlik oluşturulmasında, doğru strateji ve taktiklerin belirlenmesinde kurumsal kimlik standartlarının tüm çalışanlara adapte edilmesinde şirketlere danışmanlık hizmeti sağlar.

"Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha, yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir. “

Thomas Alva Edison

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik