Google SEO

Google SEO

Google SEO

Google, SEO denince akla ilk gelen arama motoru konumundadır, yıllardır bu iki kelime neredeyse anlamdaş hale bile gelmiştir. Beycon SEO çalışmalarında Google arama motorunun, web sitelerinden beklentilerine son derece önem vermektedir.

Google arama motoru üzerinde yapılan aramalarda üst sıralarda yer almanız için, Google Algoritma Güncellemelerini takip etmekte ve ön planda tutmaktayız. Algoritma güncellemesi sonrasında eğer gerekiyorsa değişiklikleri uygular ve bu güncellemeden web sitenizin faydalanmasını sağlarız.

Google arama motorunda yapılan organik aramalarda üst sıralarda yer alması amacıyla yaptığımız Google SEO çalışmalarının bir bölümünü site kodlarında yapılan düzenlemeler, çeşitli optimizasyon çalışmaları ve içerik güncellemeleri – girişleri oluşturmaktadır.

Google arama motorunun üzerinde ilk sayfalarda yer almak gün geçtikçe önemini daha da artırmaktadır. Gün içerisinde kullanıcı başına yapılan Google arama sayısı devamlı artış eğilimindedir. Kullanıcıların büyük bir kısmı Google arama motoru üzerinde yaptıkları aramalarda ilk sayfa sonuçlarına özellikle dikkat etmekte ve bu sayfalara daha çok güvenmektedir. Bu kısımdan sonra kullanıcı yaptıkları aramalardan bekledikleri ihtiyaçlarına göre web sitesinin “Başlık” ve “URL” kısımlarına dikkat edip ona göre tıklayarak web sitelerine ulaşmaktadırlar. Beycon olarak bu konuya da dikkat etmekte ve kullanıcıların ilgisini çekebilecek ve düzgün sonuçlar ile kullanıcıların ilgisini SEO çalışması yaptığımız linke çekmeye çalışmaktayız.

SEO çalışması süreklilik arz ettiren bir iştir ve devamlı sürdürülmesi gerekir. SEO çalışması bitirildikten kısa bir süre sonra Google arama motoru üzerinde yapılan organik aramalardaki sıralama sonuçlarında düşüş yaşanması muhtemel bir sonuçtur.

"Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha, yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir. “

Thomas Alva Edison

Google SEO
Google SEO