Bodrum SEO

Bodrum SEO

Arama Motoru Optimizasyonu yani Seo, navigasyon olarak da nitelendirilebilir. Tercih edilen arama motoru aratılan kelime için en uygun web sitelerini listeleyerek yol gösterici rolü oynar. Bu yol gösterimi için her arama motorunun bir algoritması vardır. Bu konuda şu anda en gelişmiş olanı ise hepimizin en çok tercih ettiği Google’dır. Bu özelliğinden dolayı seo çalışmaları öncelikli olarak Google için yapılmaktadır.

Seo şu şekilde yapılacaktır şeklinde resmi bir açıklama veya yazı olmadığı için bu konuda uzmanlaşan herkes tecrübelerinden ve araştırmalarından yola çıkarak çalışma yapmaktadır. Günümüzde önemini iyice artıran seo çalışması Google’ın da algoritmasını sık sık geliştirmesi ile lokasyon bazlı olarak da yapılmaya başlandı. Çünkü gün geçtikçe web sitelerinin ve işletmelerin sayıları arttıkça insanlar da arama yaparken daha spesifik kelimeler kullanmaya başladı. Örnek olarak Bodrum çevresinde Seo hizmeti almak isteyen bir kurum Google’a Bodrum Seo şeklinde yazarak aramaya başladı. Böylelikle insanlar lokasyon bazlı arama yaparak daha doğru ve net sonuçlara ulaşabiliyorlar. Bu şekilde yapılan seo çalışmaları da hedef kitleye nokta atış yapma imkanı sağlıyor.

BEYCON’da size veya kurumunuza istediğiniz lokasyon için de seo hizmeti sunuyor. Tabi ki ille de lokasyon bazlı çalışmak zorunda olmadığınızı unutmayın. Tecrübelerimiz ile size yol gösteriyor, web sitenizi yukarılara taşıyor ve bunu tamamen legal yöntemlerle yapıyoruz.

"Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha, yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir. “

Thomas Alva Edison

Bodrum SEO
Bodrum SEO