Yılbaşına Özel Kırmızı Netbook

HP-Mini-210

Yeni yıl heyecanı yaklaşırken başlayan hediye telaşını HP Mini 210 alternatifi ile yenebilirsiniz. Yılbaşı simgesi kırmızı renkte hediye arayanlar için HP Mini 210 netbooklar ideal bir çözüm olacak. Kadınlar için makyaj çantaları gibi çantalarından ayırmayacakları bir parça olacak olan HP Mini 210, erkekleri pratikliği ve sadeliği ile cezbedecek. Kırmızı yerine farklı renk alternatifi tercih etmek isteyenler ise kömür, parlak, okyanus mavisi, kızıl ve lavanta gibi renk seçeneklerinden kişiliğini yansıtan bir Mini 210’a sahip olabilirler.

İnce ve hafif olma özellikleri ile ön plana çıkan HP Mini 210, kabartmalı geometrik tasarımıyla da gözleri üzerine çekiyor. HD kalitesinde geniş ekranı ile görüntü, görsel zevke dönüştüren HP Mini 210, kullanıcılarına yüksek tanımlı video ve dijital ses keyfi yaşatırken harici bir Blu-ray DVD sürücüsü ile bu deneyimi daha da zenginleşiyor.
Eğlenceli renkleri, ince tasarımı, çerçevesiz ekranı, çoklu hareket algılamalı dokunmatik yüzeyi, aralıklı tuş tasarımına sahip ‘chiclet’ klavyesi ve entegre yazılımlarıyla HP Mini 210, kullanıcılara performanstan ödün vermeden kişisel stillerini ifade etme olanağı sağlıyor. Gerek işteyken, gerek evdeyken, gerekse hareket halindeyken HP Mini 210 size, kesintisiz bağlantı olanağı sunarak sürekli çevrimiçi kalmanıza, eğlenceden ve bilgiden uzak kalmamanıza ve verimli bir şekilde çalışmanıza olanak verecek.
HP Mini 210 serisinin tavsiye edilen satış fiyatı ise; 329.99$.
Kaynak Scroll Dergisi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir