WordPress ile Google’da İlk Sıra

WordPress Seo Eklentileri

WordPress Seo Eklentileri

Seo eklentileri web siteleri ve blog sayfaları için oldukça önemlidir.  Web site içeriklerinin arama motorlarında kabul görmesi   ve arama sonuçlarında üst sıralarda yer alınabilmesinde seo eklentileri hayati öneme sahiptir.

Dolayısıyla  web site ve blog sahipleri  seo eklentilerini etkin bir şekilde kullanmaktadır.

Başlıca Seo Eklentileri

Seo Auto Linker

Seo Autor  Linker eklentisi  oldulça kullanışlı bir seo eklentisidir ve etkili blog ve web site içi ağı oluşturulmasına yardımcı olur.  Bu eklenti kullanılarak eklenti ayar sayfasında belirleyeceğiniz kelimelere otomatik olarak link verebilmektedir.  Bir sayfada belrlenen kelimelere  kaç tane link verilebileceğide  seo auto  linker eklentisi ile belirlenebilmektedir.

Platinum Seo Plugin

Platinum  seo eklentisi All In One Seo eklentisinin alternatifini  arayanlar için en iyi eklentidir. Zaten herkes tarafından All In One Seo’nun en büyük rakibi olarak görülmektedir. Hatta bazı yönlerden ondan güçlü bile sayılmaktadır. Yapabildikleri hemen hemen All In One Seo ile aynıdır. Yani meta tagleri ayarlamak, bloglarda web sitelerinde hangi linklerin arama sonuçlarına ekleneceği hangilerinin eklenmeyeceğini otomatik olarak belirlemek gibi görevleri vardır. En öenmli özelliklerinden biri kalıcı bağlantıların  değiştirilmesi  durumunda otomatik olarak 301 yönlendirmesi yapabilmesidir.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir