Web tasarımı ve Seo’da Beycon

Web tasarımı ve Seo’da Beycon

Web tasarımı, flash tasarımı, grafik tasarımı, web site içerik geliştirme ve arama motoru optimizasyonu (seo) ihtiyaçlarınız için bizi tercih etmelisiniz.

Neden mi?

25 yıldır hizmetler ve üretim sektörlerinde faaliyet gösteren birçok kuruma ürettiğimiz projelerden edindiğimiz tecrübe ile web tasarım, yazılım, arama motoru optimizasyonu (seo) ve kurumsal iletişim danışmanlığı alanlarında öncü rol oynamaktayız.

Deneyimli kadromuzla düşük maliyetli yüksek performanslı ve sürekliliği olan çözümler sunmakta, projelerimiz tamamlandıktan sonra da müşterilerimize olan desteğimizi kesintisiz olarak devam ettirmekteyiz.

Müşterilerimizi her zaman dikkatlice dinlemekte ihtiyaç ve isteklerini doğru şekilde belirlemekte ve en etkili çözümleri sunmaktayız.

Hiçbir zaman müşterilerimize standart çözümler sunmaz; müşterilerimizin ihtiyaçları ile doğru orantılı özel çözümler üretir ve sunarız.

Projelerimizde raporlamaya büyük önem verir, raporlardan elde edilen veriler doğrultusunda çalışmalarımıza yön veririz.

Biz Beycon olarak en iyi referansımızın kendimiz olduğu düşüncesindeyiz. Örneğin sunmakta olduğumuz arama motoru optimizasyonu (seo) hizmetinde rekabet düzeyi çok yüksek olan seo kelimesinde 865.000.000 sonuç arasında ilk on sırada yer almaktayız. Yönettiğimiz sosyal medya hesaplarında düzenlediğimiz kampanyalarla markaların imajlarını güçlendirmekte ve bilinirliklerini arttırmaktayız.

Geliştirdiğimiz sanal mağaza projemizle işletmelerin internet ortamında var olmasını sağlamakta, yönetim bilgi sistemi ve dokuman yönetim sistemi projelerimizle de işletmelerin iş akışlarını daha rahat bir şekilde yönetmelerine imkan tanımaktayız.

Siz de Beycon’la çalıştığınız takdirde farkımızı anlayacak, internet ortamında kendinize saygın bir konum elde edeceksiniz.

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir