Web Tasarım – Web Yazılım – Seo İçin Neden Beycon?

web tasarım

Bilişim alanındaki ihtiyaçlarınız için bizi tercih etmelisiniz.

Neden mi?

24 yılı aşkın süredir bilişim alanında elde etmiş olduğumuz tecrübe ile yazılım ve web tasarım geliştirmede ayrıca web pazarlama ve kurumsal iletişim danışmanlığı alanlarında öncü rol oynamaktayız.

Teknoloji liderleri ile iş ortaklıklarımız bulunmakta

Microsoft, Koç Sistem, Turcom ve Servicium gibi teknoloji liderlerinin yazılım ve veritabanı hizmetlerini sunmaktayız.

Genç ve deneyimli bir kadroya sahibiz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, kendini sürekli olarak yenileme gayretinde olan genç ve deneyimli bir kadroya sahibiz.

Müşteri ilişkilerimiz

Müşterilerimiz ile proaktif bir çalışma ortamında olmayı temel vizyonumuz olarak belirlediğimizden müşteri temsilcilerimizin bilişim sektörü deneyimine sahip olmalarına dikkat ederiz. Müşteri temsilcilerimiz bilişim alanında derin bir bilgiye sahiptir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını net bir şekilde belirleyerek çözüm alternatifleri sunarlar.

Müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetler sonrasında da müşterilerimize desteğimiz kesintisiz olarak devam eder.

Müşterilerimizi her zaman dikkatlice dinler ihtiyaç ve isteklerini doğru şekilde belirler ve en etkili çözümleri sunarız.

Hiçbir zaman müşterilerimize standart çözümler sunmaz; müşterilerimizin ihtiyaçları ile doğru orantılı özel çözümler üretir ve sunarız.

Gerçekleştirdiğimiz işlerde öncelikle kendimizi memnun etmeye çalışırız. Bu sebeple kendimizi sürekli olarak geliştirme çabasıyla, çalışanlarımızın periyodik olarak eğitim programlarına katılımını sağlarız.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir