Web Portal

Portal Site Tasarım

Portal sitelerinin klasik web sitelerine oranla en büyük farkı yönetim panelli siteler olmalarıdır. Site sahipleri tarafından istenildiği zaman haber, resim, video eklenebilme özelliği, kurulabilen üyelik sistemi vasıtasıyla üyelere kolaylıkla e posta gönderiminin yapılabilmesi portal sitelerin cazibesini arttıran etmenler arasındadır.

Beycon Group bünyesinde tasarlanan portal siteleri yoğun kullanıcı trafiğine göre organize edilmektedir.  Tasarlanan portal sitelerimiz Web 2.0 teknolojisi ile yapıldığından harcanan bandwith (band trafiği) genişliğinden büyük oranda tasarruf sağlanır. Portal siteleri Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) çalışmalarına normal web sitelerine oranla daha uyumludur. Bu sebepten dolayı sektörle alakalı anahtar kelimelerin yoğunlukla kullanıldığı özgün metinler hazırlanarak portal sitelere girildiğinde web aramalarında son derece hızlı bir şekilde üst sıralara çıkılır ve rakiplere oranla ciddi oranda avantaj sağlanmış olunur.

Beycon Group Bünyesinde Tasarlanan Portal Sitelerinin Özellikleri

 • Düşük Bandwith (Band genişliği) tüketimi
 • Tüm tarayıcılarla uyumluluk
 • Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) çalışmalarına uyumluluk
 • Sınırsız Sayfa ekleyebilme özelliği
 • Her sayfada farklı modül kullanabilme özelliği
 • Etkili ve gelişmiş üye yönetimi
 • Blog ekleyebilme özelliği
 • Forum ekleyebilme özelliği
 • Beycon Group bünyesinde e- ticaret portallarından yönetim porttallarına kadar birçok alanda portal sistemi kullanılarak portal siteleri hazırlanmaktır.

  Hazırlamakta olduğumuz örnek portal siteleri;

  1. Haber Portalları
  2. Medikal Portallar
  3. Video Portalları
  4. Etkinlik Portalları
  5. Ürün tanıtım Portalları
  6. Emlak Portalları

  Hazırlanmakta olduğumuz tüm web portallar içeriğe uygun görsel tasarımlarla zenginleştirilmektir. Teknolojinin hızla gelişmekte olması portal sitelerinin de tüm web standartlarına uyumlu olmasını gerektirmektedir. Portal sitelerimiz Xml, Flash ve benzeri tüm kod yapılarının en son sürümlerine uyumlu bir şekilde hazırlanmaktadır.

  www.beycon.com.tr

  Beycon Group

  0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

  Bunlar da hoşunuza gidebilir...

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir