Vodafone Spotify

Vodafone ve Spotify, Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştirdiler!

Türkiye’de yeni bir ilki gerçekleştirdiğini açıklayan Vodafone, müziğin dijital olarak dönüşümüne liderlik etme amacıyla hayata geçirdiği Spotify’ da iş birliği ile kapsamını genişleterek avantajlı Spotify üyeliğini tüm faturalı Vodafone kullanıcıların kullanımına açıyor. Vodafone’ un yaptığı bu ilk sayesinde birçok Vodafone kullanıcısı, Türkçe şarkı kataloğunu da tamamlayacak ve ayrıca yerli birçok şarkının tamamına yakınını arşivine ekleyerek Spotify üzerinden 30 milyon şarkıyı avantajlı imkânlar ile Premium olarak ulaşabilecek. Vodafone ve Spotify arasında yapılan bu anlaşma ile faturalı Vodafone kullanıcıları, Sportif’i reklamsız dinleme, arşivleme, çalma listeleri hazırlama ve şarkı indirme imkânları sunan Spotify, aylık 9,99 TL değerin de olan Premium üyeliğe sahip olabilecekler.

Vodafone Spotify

Vodafone Spotify

3 aylık Spotify paketi ise faturalı Vodafone’lular için 22 TL ve yanında 1 GB internet satın alıyorlar. Spotify, dünyanın en büyük müzik kütüphanesi olan ve Premium üyeliği hızlı, kolay ve avantajlı fiyatlara sahip olmanızı sağlayan Vodafone, Spotify Premium üyeliğini tarifelere ek olarak sunan ilk ve tek operatör olması da göz doldurdu. 2013 ayında Türkiye pazarına giren Spotify, Türkçe şarkı kataloğunu da Vodafone işbirliği ile hızla tamamladığını ve tamamlamaya devam ettiğini açıkladı.

Bu yapılan atılım birçok Vodafone ve Spotify kullanan kullanıcıları sevindirdi ve diğer kullanıcılar da operatörlerinden aynı atılımı bekleyişteler. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, bu konuyla ilgili bir açıklamada bulundu: “Vodafone Türkiye olarak, Türkiye’ nin dijital dönüşüme liderlik etme hedefiyle çalışmalarımızı o yönde yapıyoruz. Artışta olan akıllı telefon penetrasyonu ve mobil veri kullanım sayesinde hızlanan bu dönüşümün bir sonraki adımı ise tüketilebilir içerik çözümleri sunmak olacaktır. Vodafone Türkiye olarak biz de bu doğrultuda lider içerik sağlayıcılar ile iş birliği gerçekleştiriyoruz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir