Vivitro Web Sitesi Yayında!

Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile tasarımı ve programlaması tamamlanan Vivitro’nun resmi web sitesi yayın hayatına başladı.

Web sitesinde Vivitro firma profili, insan kaynakları, firma ortakları, Vivitro’nun sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili bilgiler ve tıp ve kozmetik alandaki haberlerin yer aldığı haberler bölümü bulunuyor.

www.vivitro.com.tr

Vivitro Hakkında

Vivitro kaliteli sağlık ve kozmetik ürün, hizmetlerini sunmaktadır.

Vivitro Ürünleri

İmuPro – Gıda intolerans testi

Vücudumuzun savunma sistemi bize dokunan gıdalara karşı antikorlar üretir. Eğer bir gıdaya karşı vücudumuzun bağışıklık konusunda problemi varsa, antikor dediğimiz G tipi globulinleri (IgG) oluşturmaya başlar. Bu antikorlar sindirilmeyen gıdaların proteinleri ile el-eldiven örneğindeki gibi birleşir. ImuPro besin intoleransı testi bu eldivenlerin hangi eller için üretildiğini Elisa (enzyme-linked immunosorbant assay) metodunu kullanarak tespit eder ve tam olarak hangi gıdanın hangi ölçüde bize dokunduğunu yüksek bir hassasiyetle söyler.

KOKO dermaviduals

Derma kozmetik ürünleri içinde yer alan geniş koleksiyonu ile kişiye özel cilt endişelerine çözümler sunan KOKO dermaviduals seçkin ezcanelerde ve Güzellik ve Bakım Enstitülerinde bulunmaktadır. Ürünler aynı, zamanda Dermatologlar tarafından reçete edilmektedir.

M2Beaute

M2BEAUTÉ kirpik uzatma ürünleri, kirpiklerinize gözle görülür doğal bir güzellik ve etkileyici bir görünüm kazandıran yenilikçi etken maddelerle formüle edilmiş, güvenli kozmetik ürün imalatı alanında uzmanlaşmış bir firmadır. M2LASHES kirpiklerinizi beslemekle kalmaz, aynı zamanda onları uzatır ve gürleştirir, kirpik uzatma yöntemleri için tek başına M2Beaute kirpik ürünleri yeterlidir.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir