Vivitro Shop Yayında!

Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile kaliteli ve sağlıklı kozmetik ürünlerinin satışını yapan Vivitro’nun e-ticaret sitesi hayata geçirildi.

Vivitro e- ticaret sitesi üzerinden, kirpiklerin doğal yollarla uzamasını ve gürleşmesini sağlayan ayrıca doğal bakımını da yapan M2beaute ürünlerinin ve Koko dermakozmetik ürünlerinin satışı yapılmakta.

www.vivitro.com.tr/shop

Birçok bankaya ait kredi kartı ile M2beaute ve Koko dermaviduals ürünlerinin satın alınabildiği Vivitro e-ticaret sitesinde hakkımızda, iletişim ve sipariş hattı bölümleri bulunmakta. Ayrıca e-ticaret sitesi üzerinden Vivitro kurumsal web sitesine de erişilebiliyor.

Vivitro ürünleri hakkında

M2beaute

M2beaute kirpik uzatma ürünleri, doğal yollarla kirpiklerin uzamasını ve gürleşmesini sağlamaktadır. M2beaute’nin kirpik uzatma ürünlerinden olan M2lashes kirpikleri uzatmak ve güçlendirmekle kalmamakta kirpikleri besleyerek kirpiklerin doğal bakımını da yapmaktadır.

Koko dermaviduals

Koko dermaviduals, kişiye özel cilt problemlerine çözüm sunan ve dermatoloji uzmanları tarafından onaylanan geniş bir dermakozmetik ürün gamına sahiptir

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir