Türkiye Basketbol Federasyonu Resmi Video Sitesi Yayında!

tbf-video
Türkiye Basketbol Federasyonu’na ait video içeriklerinin yer aldığı Türkiye Basketbol Federasyonu resmi video sitesi Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile hayata geçirildi.
Proje ile birlikte Türkiye Basketbol Federasyonu’na güncellenebilir video sitesi tasarlanmış ve Türkiye Basketbol Federasyonu’na ait video içerikleri tasarımı yapılan video sitesine aktarılmıştır. Beycon Group tarafından Türkiye Basketbol Federasyonu için hazırlanan video sitesinde Microsoft’un en son teknolojisi olan Silverlight 4.0 kullanılmıştır.

Microsoft Silverlight 4.0 Nedir?
Microsoft’un en son teknolojisi olan Silverlight 4.0 ile 3D programlardan alınan veriler her ayrıntısına kadar kullanılabilmektedir. Örneğin kamera açıları, gölgeler, objenin yeri ve benzeri özelliklere doğrudan erişilebilmektedir. Microsoft Silverlight 4.0 teknolojisinin sunduğu yüksek çözünürlük (HD) video yayınlarında kaliteli ve hızlı hizmet sağlamaktadır.Ayrıca Silverlight 4.0 teknolojisi ile videolar duraklatıldıktan sonra başlatıldığında duraklatıldığı yerden başlamaktadır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir