TinderVR

TinderVR nedir?

Tinder uygulaması artık hemen hemen herkesin bildiği ve birçok kişinin kullandığı bir uygulama. Bakıldığında çöpçatanlık uygulaması gibi gözüken Tinder teknolojik gelişmeleri de takip etmekten geri kalmıyor. Ara yüzünü birçok sefer güncelleyen Tinder bu sefer de karşımıza TinderVr adını verdiği başlığın aslında amacı bambaşka.

Tinder arama yaparken belirlediğiniz mesafe aralığı, yaş aralığı, cinsiyet gibi seçenekleri sizlere sunuyor. Bu seçenekleri sizler seçtikten sonra kişiler karşınıza çıkmaya başlıyor. Bu seçenekleri yaptıktan sonra beğendiğiniz ve sizi beğenen insanlarla eşleştiğiniz takdirde konuşma imkanı sağlayan Tinder yine farklı bir çalışmayla bizlerin karşısına çıktı. TinderVR aslında bir mesaj verme girişimi.

Geleceğe damgasını şimdiden vuracağı belli olan sanal gerçeklik konusu küçükten büyüğe bütün şirketlerin dikkatini çekiyor. Tam olarak bu can alıcı noktadan hareket ederek Tinder, bir gözlük geliştirdi. Gözlüğün çalışması için iki kişinin aynı anda takması gerekiyor. Gözlüğü taktığınızda ise gördüğünüz şey aslında fazlasıyla etkileyici. Gözlüğü takan çiftler sadece birbirlerinin gözlerini görebilmekte. Sanal gerçekliği bir tarafa bırakın ve birbirinizin gözlerine bakın, gerçek duygular ve gerçek hisler iletişimden ve temastan oluşur felsefesini insanlara hatırlatan bir çalışmaya imza attı. Böylelikle Tinder kullanıcılara sanal değil gerçekliğin önemli olduğunu hatırlatıyor. Tinder bunun için bir tanıtım videosu bile hazırladı.

Ayrıca Tinder bloğu üzerinden konuyla ilgili, “Geleceğe hoş geldiniz. Gelecek, tamamen insan ilişkilerini içeriyor. Siz de deneyin, hoşunuza gidebilir” bir yazı paylaştı.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir