TECHNO TEAM SOLUTİONS ’ın Resmi Web Sitesi Yayında!

www.technoteam.net

Kıbrıs’ta hizmet vermekte olan TECHNO TEAM Solutions’ın resmi web sitesi Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile hayata geçirildi.

Kullanım kolaylığı ve çoklu dil desteği gibi özellikler göz önünde bulundurularak tasarımı, programlandırılması tamamlanan web sitesinin tüm editoryal alt yapısı da Beycon Group tarafından hazırlandı.

Web sitesinde hizmetlerimiz, neler yapıyoruz, ekipmanlar, hakkımızda ve iletişim bölümlerinin yanı sıra video ve resim galerileri, haberler ve etkinlikler bölümleri de bulunmakta.

www.technoteam.net

TECHNOTEAM Solutions Hakkında

TECHNOTEAM Solutions kongre, kurumsal tanıtım ve organizasyonlarınızda ses, görüntü, widescreen, simultane çeviri (anında çeviri), video mapping, ağ teknolojileri, video konferans ve 3D hologram hizmetleri sunmaktadır.

TECHNOTEAM Solutions ulusal ve uluslararası kongre, toplantı organizasyonlarında, ürün lansmanlarında ve şirket organizasyonlarında teknolojinin tüm imkânlarını kullanmakta ve teknolojide yaşanan tüm gelişmeleri deneyimli kadrosuyla gerçekleştirdiği organizasyonlara yansıtmaktadır.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir