Sony Ericsson kardeşler Aino, Yari ve Satio

Yeni isimler ve yeni bir başlangıç: Sony Ericsson geçtiğimiz gün tanıtımını yaptığı Aino, Yari ve Satio ile eski günlerine geri dönmeyi kafasına koymuş gözüküyor.

Aino ve Yari
Aino 8,1 megapiksellik bir kameraya sahip. Dokunmatik ekran olmasına rağmen kayar kapağının altından bir tuş takımı çıkıyor. Yari ise yine kayar kapaklı. Farkı ise dokunmatik ekranlı olmaması. Kamerası da Aino’dan biraz düşük: 5 megapiksel. Ama Yari‘nin asıl güçlü olduğu nokta oyunlar. Oyun tutkunları düşünülerek tasarlanan Yari Nintendo Wii gibi hareketli oyunları destekliyor.Satio (Idou)
Satio
geçtiğimiz Şubat ayında Idou adıyla karşımıza çıkmıştı. Daha o zamandan Sony Ericsson‘un multimedya telefonlar arasında kamera konusunda bir ilke imza atacağını biliyorduk. Satio adıyla artık kesinleşen bu modelin 12,1 megapiksellik bir kamerası var. Ekranı ise oldukça duyarlı. Sony Ericsson‘dan tek öğrenebildiğimiz fiyat ise Satio’nun: GSM anlaşması olmadan satın almak isterseniz 700 Avro’yu gözden çıkarmanız gerekiyor. Tabi bunun üreticiden gelen fiyat olduğunu da unutmamak lazım.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir