Snapchat, Pixelbook ile masaüstüne geliyor

Bugüne kadar sadece mobil uygulama olarak gördüğümüz Snapchat bundan sonra masaüstünden de erişilebilir hale gelecek. Daha yeni tanıtılan Google’ın Pixelbook ürünü için yeni bir versiyon üreten Snapchat bu şekilde farklı platformlarda da kullanıcı sayısını artırmayı hedefliyor.

4 Ekim’de Google donanım yöneticisi Matt Vokoun tarafında yapılan açıklamada şöyle denildi: “Snapchat’in deneyimini Pixelbook’un daha geniş ekranıyla buluşturmak için Snap ekibinin bizimle çalıştığını söylemek bize heyecan veriyor.”

Facebook, Twitter ve Instagram gibi büyük sosyal ağların masaüstü sürümleri olmasına rağmen Snapchat sadece mobil uygulamaya sahip. Her geçen gün bünyesine yeni özellikler ekleyen Snapchat, Pixelbook üzerinde nasıl çalışacak bilmiyoruz. Özellikle 3D bitmojiler ve gökyüzü filtreleri konusunda da kafalar karışık.

31 Ekim’de piyasaya sürülmesi beklenen ve 1000 dolar başlangıç fiyatıyla satılacak olan Pixelbook’un sadece ön kamerası mevcut. Yani Pixelbook sahipleri sadece selfieler konusunda deneyim sahibi olabilir. Fakat ileride ne tür geliştirmeler yapılacağını bekleyip görmemiz gerekir.

Bu konuya dair daha fazla açıklamayı, cihazın piyasaya sürüleceği tarihe yaklaştıkça öğrenebileceğiz.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Macihangikanalda.com dedi ki:

    Snapchat gerçekten harika bir sosyal medya platformu. Masa üstü versiyonu iyi oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir