SHAREPOINT SERVICE

Microsoft bünyesinde geliştirilmiş olan Sharepoint service tabanı ile geliştirilen web siteleri, kullanıcılar arasındaki iletişimde kolaylık sağlamakta, veri paylaşımını hızlandırmakta, proje gurubunun ortak bir payda da çalışmasını kolaylaştırmaktadır. Beycon Group her biri farklı alanlarda uzman genç kadrosuyla yapmış olduğu çalışmalarla Windows Sharepoint Service tabanlı web siteleri çözümlerinde bilişim sektöründe saygın bir konum elde etmiştir.

Windows Sharepoint Service tabanlı yazılım mimarilerinin arasında Microsoft’un 2001 yılından bugüne kadar piyasaya sürmüş olduğu dört ayrı sürüm ve Microsoft Office Sharepoint Server da bulunmaktadır. Microsoft tarafından kısa bir süre önce lansmanı yapılan Microsoft Office Sharepoint 2010 eski sürüm olan Microsoft Office SharePoint 2007’ye oranla kullanıcılarına ekstra avantajları da beraberinde getirmektedir.

Bilişim sektöründe konumunu güçlendirerek geliştirmeye devam eden Beycon Group Microsoft’un son gözdesi olan Microsoft Office Sharepoint 2010 ile entegre bir şekilde çalışmaya başlamış ve konuyla ilgili tecrübesini her geçen gün arttırma trendine girmiştir. Microsoft Office Share Point 2007 ile de entegre bir şekilde çalışmalarını geliştirerek devam ettirmekte olan Beycon Group, müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin söz verdiğimiz zamanda ilkesi ile hareket etmektedir.

Beycon Group bünyesinde Microsoft Office Sharepoint 2007 ile hâlihazırda geliştirmekte olduğumuz .NET uygulamalarımızda Visual Studio 2010 ve .Net Framework 4.0 gibi en son teknolojiler entegre bir şekilde kullanılmaya devam edilmekte ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Beycon Group olarak müşterilerimizin kullanmaya devam ettikleri teknoloji ve sürümlere de destek vermekteyiz.

Microsoft Office SharePoint Server’ın Özellikleri

  • Dokümanların ortak çalışabilme özelliği
  • Versiyonların kontrol edilebilmesi
  • Belgelerin dijital ortamda onaylanıp yayınlanabilmesi
  • Üst düzey güvenlik seviyesi
  • İndeksleme özelliği
  • Belgelerde yapılan değişikliklerden bilgi sahibi olunabilme özelliği

 

Ayrıca kullanılmakta olan tüm bilgilerin kategorileştirilmiş görünümler sayesinde kolayca ulaşılabilir olması Microsoft Office Sharepoint Service’ın sağladığı en büyük avantajların başında gelmektedir.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir