SEO-Web Tasarım

SEOWeb tasarım bir çok firmanın hizmet verdiği bir sektördür. Ancak bu firmaların birçoğu bu iki hizmet için aynı uzmanı kullanmaktadır. Bilinmesi gereken en önemli konu ise bu iki sektörün birbirinden ayrı olması.Tasarımcının SEO bilgisi gerçek bir SEO danışmanı gibi olamaz ve yapılan çalışmada mutlaka eksik bir şeyler olur,belki belli bir sıralama elde edebilir ama çoğunlukla istenilen birinci sıra hedefine ulaşamaz ve dolayısıyla başarısız bir Seo çalışması yapılmış olur.

Web tasarım daha çok hayal-gücü ve beceri isteyebilen bir işken, SEO ise mantık ve rakip takibi analizi,Google algoritmalarını iyi bilmeyi gerektirir. İş ilanlarının bile birçoğunda tasarım yapan kişiden bu iki çalışma aynı anda beklenmektedir. Bu tarz firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.Herkesin uzmanlık alanı farklıdır. Beycon Group bünyesinde kategorize ettiği ve herkesin kendi alanında uzmanlaşmasını sağlayan bir şirkettir.

SEO – Web tasarım ayrı işlerdir öncelikle bunun farkına varıp ikisi için de ayrı uzmanlarla çalışmanızı ve ancak böyle başarı sağlayabileceğinizi söyleyebiliriz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir