SEO Optimizasyon

SEO Optimizasyon diye bilinen kelime aslında “search engine optimization” yani arama motoru optimizasyonudur.Seo tüm bilişim dallarından reklam ile olan alakasından dolayı ayrı bir kategoriye girer.

SEO sürekli yabancı blogları takip etmeyi,Google’ı takip etmeyi gerektirir. Yapılan işin yanında ek olarak yapılabilecek bir iş değildir,ciddiyet ve araştırma gerektiren bir daldır. SEO çalışmaları kod bilgisi,ingilizce ve tabiki de dikkat gerektirir.

Optimizasyon yaparken siteyi tamamen yapılandırmak gerekir.Sitenin içi kusursuz bir şekilde oluşturulmadır, anahtar kelime içerek kelimeler eklenmelidir,anchor text ve diğer çalışmaların tamamlanması gerekir.Daha sonrasında diğer site dışı çalışmaların ayrıntılı ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.

Seo emek ve zaman isteyen bir iştir,sabır işidir.Mutlaka sürekli çalışma yapılması gerekir aksi takdirde backlinkler belli bir düzende gitmezse siteniz yukarıya çıkma hızıyla aynı şekilde aşağı iner.

Aslında söylemek istediğimiz bu değildi SEO Optimizasyon değil “search engine optimization” yani arama motoru optimizasyonu şeklinde telafuz edilmesi gerekir. Beycon Group olarak Türkiye’ye yerleşmeye çalışan SEO dalının araştırmalarına gerçekten önem verip yatırımlarımızı bu yönde değerlendiriyoruz ve bu işin adının düzgün bir şekilde yayılması için elimizden geleni yapmaktayız.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir