Seo Hosting Çalışması

seo hosting çalışması

seo – hosting

Seo hosting çalışması Google organic aramalarında üst sıralarda yer edinilebilmesi amacıyla yapılan Seo çalışmalarında oldukça önemli bir yer teşkil etmektedir.

Seo hosting çalışması aynı serverlar üzerinden yayın yapan web sitelerinin aynı ip numarasına sahip olmasından dolayı önem taşımaktadır.

Seo hosting çalışması ile aynı serverlar üzerinden yayın yapan web siteleri farklı iplere kavuşurlar.

Aynı serverlar üzerinden yayın yapan ve aynı ip’ye sahip olan web sitelerinden herhangi birinin banlanması durumunda diğer web siteleri de yadsınamayacak düzeyde zarar görmektedir. Seo hosting çalışması ile bu durum ortadan kaldırılmaktadır.

Seo hosting çalışmasının önemini arttıran asıl önemli etken ise Google’ın aynı ip üzerinden yayın yapan web siteleri arasındaki backlink trafiğini hiçbir şekilde dikkate almaması ve bu durumun sadece seo hosting çalışması ile giderilebilmesidir.

Seo hosting çalışması ile aynı serverlar üzerinden yayın yapan tüm web siteleri farklı iplere sahip olacağından rahatlıkla aynı serverlar üzerinde yer alan web siteleri arasında backlink transferi yapılabilmekte ve seo çalışmaları sorunsuz bir şekilde devam ettirilebilmektedir.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. hakkı dedi ki:

    hosting hizmeti almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir