SEO Fiyatları

Seo, keyword araştırması analizi zaman alacak bir işlemdir, ince elenip sık dokunulması gerekmektedir. Seo fiyatları sabit değildir, kelime analizi yapıldıktan sonra seo fiyatı verilmektedir. Seo fiyatları, kelimenin zorluğuna, sitede geçen yoğunluğu gibi belli başlı kriterler göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Sitenizi bir SEO Danışmanına emanet etmeden önce bu kriteri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Bir haftada sitenizi birinci yapacağız gibi sözlerle sizi kandırmasına izin vermeyin. SEO, zaman ve emek harcanması gereken bir iştir. Hemen sonuç vermez. Ama sonuç verdiği andan itibaren sitenizi yerinden oynatmak da gayet zor bir iştir.

Sitenizin white-hat-seo taktikleri ile belli bir sıralma elde etmesini sağlayacak bir Seo Danışmanına emanet etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Black-hat-seo denilen yöntem ile siteniz bir gün içinde bile bir yere gelebilir ama kalıcı olmaycağını ve size daha çok zaman ve para kaybettireceğini belirtmek isteriz.

Sizlere tavsiyemiz seo fiyatları ile yüzleşip siteniz için iyi bir adım atmanızdır. İşini bilen Profesyonel bir seo ve adwords uzmanı ile çalışmanız dileğiyle.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir