Seo Eklentileri

seo eklentileri

Seo Eklentileri

Seo eklentileri, seo çalışmalarında oldukça önemlidir. Seo eklentileri sayesinde arama motoru sonuçlarında daha iyi yerlerde yer alınabilmektedir.

Başlıca seo eklentileri

Keyword  Optimizer

Keyword Optimizer eklentisi ile yazı içi seo düzenlemeleri otomatik olarak yapılabilmektedir.  Yazı içi seo düzenlemeleri yazı içinde yer alan anahtar kelimelerin kalın, italik ve altı çizili şekilde düzenlenmesidir.

Bu değişikliklerle arama motorlarının içerikleri fark etmesi sağlanır. Keyword optimizer eklentisi ile üç adet anahtar kelime kalın, altı çizili ve eğik şekilde düzenlenebilmektedir.

Force Gzip

Herkes her eklentiden aynı performansı alamamaktadır ya da memnun olmamaktadır.  Bu gibi durumlarda birçok eklentinin var olan başarılı alternatifleri kullanılmalıdır. Force Gzip eklentisi de alternatif eklentilerden biridir.

Blog sayfalarının hızlı açılması seo çalışmaları açısından oldukça önemlidir. Force Gzip ve alternatif eklentiler kullanılarak blog sayfaları  % 80 oranında sıkılaştırılabilmekte ve içerikler daha hızlı yüklenerek görüntülenmesi sağlanabilmektedir.  Böylelikle Google’ın en önemli kriteri gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Google listelediği sayfaların, ziyaretçilerini asla bekletmesini istemediğinden ziyaretçilerini bekleten siteleri cezalandırılmaktadır.

Seo Rank Reportar

Seo Rank Reportar eklentisi ile bloglarda, belirlenen anahtar kelimeler takip edilebilmektedir.  Seo Rank Reportar eklentisi ile anahtar kelimelerin getirileri ve genel durumları kontrol edilebilmektedir.

Popüler anahtar kelimeler ve popüler olmayan yazılar bu eklenti kullanılarak belirlenebilmekte ve müdahale edilebilmektedir.  Seo Rank Reportar eklentisi seo çalışmaları açısından oldukça faydalı bir eklentidir.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir