Seo Browser Eklentileri

Seo Browser Eklentileri

Seo Browser Eklentileri

Tarayıcılar gün geçtikçe gelişmekteler. Özellikle Google Chrome çok hızlı bir gelişim içinde Yaptığı değişiklikler ve yeniliklerle adından sürekli söz ettiren Chrome tarayıcısı gelişmiş web mağazasıyla da gündemdeki yerini koruyor.

Bunun yanında da Firefox’un eklentileri de gerçekten ünlü ve internet deneyimlerini arttırıyor.

Mozilla Firefox’un Seo amaçlı geliştirmiş olduğu oldukça fazla eklentisi var ve webmasterlar içinde eklentiler, tarayıcıyı Seo açısından pratik bir bilgi alma yolu haline getirebiliyor.

Örneğin gezdiğiniz bir sayfayı incelerken bu eklentiler sayesinde onu Seo açısından pratik bir şekilde değerlendirebiliyorsunuz.

Seo For Firefox

Seo For Firefox eklentisi aramalarınızda bir web master için önemli sayılabilecek kriterleri göz önüne serer. Sitelerin PR değerlerini, kaç tane backlink’i olduğunu, alexa sıralamasını ve sitelerin yaşını bu eklenti sayesinde kolayca görebilirsiniz.

En önemli özelliklerinden biri ise sitelerdeki no folow linkleri göstermesidir. Bunu hem kendi siteniz için kullanabilirsiniz hem de do follow link veren siteleri belirlemek için kullanabilirsiniz.

Search Status

Toolbar üzerinde rahatça kullanılabilen Search Status eklentisi sayesinde diğer Seo araçlarına kolayca erişilebilmektedir. Özelliklerinden bazıları Who Is bilgilerini gösterme, sitelerin anahtar kelimelerinin yoğunluğunu ve robots.txt dosyalarını görüntüleyebilmedir. En önemli özelliği ise aynı IP’deki bütün domainlerin görülebilmesini sağlamasıdır.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir