Seo Backlink

Backlink Seo

Backlink Seo

Seo backlink, seo‘nun temel yapı taşlarından biridir. Bir site kurulduğunda en önemli şey onu en iyi şekilde dışarıda tanıtmaktır; aksi takdirde ne kadar kaliteli içeriğini olursa olsun, eğer siteniz ziyaretçi almıyorsa yanlış bir şeyler yapıyorsunuz demektir. Yani eğer insanları sürüklemiyorsanız peşinizden,sadece gezintiye çıkmışsınızdır.

Esas temel olan site içi ve site dışı optimizasyonun kusursuz yapılması gerekir. Site içinde yapılacak işlemler bittikten sonra site dışı yani backlink yapılması gerekmektedir. En etkili backlink yöntemi sosyal imlemedir. Sosyal imlemenin direk sıralamaya etkisi bulunmaktadır. Ayrıca Panda güncellemesi ile birlikte sosyal medya paylaşımlarının da önemi artmıştır. Bu yüzden farklı hesaplardan sitenizdeki içeriklerin paylaşılmasını sağlamanız gerekmektedir.

Bunlara ek olarak forum tanıtımları, analiz siteleri, blog yorumları, türkçe ve ingilizce dizin siteleri kullanabilirsiniz. Forumları sitenizin konusuyla alakalı bulabilirseniz sitenize maksimum fayda sağlamış olursunuz. Ayrıca yüksek PR değeri olan siteleri tercih etmeniz gerekmektedir. Blog yorumu yaparken de sitenizle alakalı bloglar bulmaya çalışmanız gerekmektedir.

Seo backlink sitenizin sıralamasının yükselmesi ve sitenizi dışarı tanıtmak için mutlaka dikkatle özenli ve düzenli bir şekilde yapılması gereken bir iştir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir