Riff ile Artık Herkes Fenomen

RİFF İLE ARTIK HERKES FENOMEN

Facebook, sosyal medyada her zaman en fazla kullanıcının ilgini çekmeyi hedefleyen bir sitedir. Facebook yeni video uygulamasını, Facebook’u aktif bir biçimde kullanan kişilerin beğenisine sundu. Riff adı verilen bu uygulamanın beraberinde, daha aktif olabilecek sosyal medya kullanıcılarının yanı sıra, zaman içerinde de fenomen olma durumunuzda da artışlar gözükebilecektir. Kullanan birçok kişiden olumlu sonuçlar alan Facebook, programı geliştirebilir de.

Riff Nedir?

Riff Nedir?

Facebook Kullanıcılarına Yeni Uygulama;

Riff uygulaması Vine uygulamasını andırdığı için kullanıcılara pek yabancı gelmeyecektir. Riff ile Vine uygulamasının arasında ki tek fark, Riff’ de 20 saniye gibi daha geniş bir zaman limiti aralarında ki tek farktır. Riff uygulamasından çektiğiniz videoları Facebook üzerinden de paylaşma imkânınız vardır. Yayınlanan videolarınız Facebook akışınız da üst sıralarda yer alacaktır. Eğer her zaman özgün videoları yaparsanız ve yaptığınız videoları sosyal medya platformunda taşımaya devam ettiğiniz süre boyunca; daha fazla kitleye ulaşıp kendinizi artık sosyal medya da fenomen ilan edebilirsiniz.

Daha önceden ortaya çıkarak adeta kullanıcıların ilgilisini çekerek fenomen olan video akımlarından Ice Bucket Challenge ve Harlem Shake gibi fikirler ile sosyal medya sitesi olan Facebook’ta daha fazla tanınarak kişiler tarafından orijinal fikir babası imajı ile yer almanız mümkün olacaktır. Riff uygulamasının size sunduğu bir başka önemli özellik ise, Facebook üzerinden yayımladığınız videolar sayesinde Facebook’ta da daha aktif bir kullanıcı olabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde kısa zamanda fenomen olabilirsiniz ve daha çok takipçi kazanabilirsiniz. Şimdilik sadece Facebook hesabını aktif kullanan kullanıcıların beğenisine sunulan uygulama, Vine uygulamasından daha çok rekabet göreceği de konuşulan konular arasında. Eğer uygulama çok tutulursa diğer kullanıcıların da kullanımına açılacak olan Riff, merakla beklenmekte.

5.00 avg. rating (92% score) - 1 vote

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir