Peji.biz Yayında!

Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile tasarımı ve programlandırılması tamamlanan Gelecek Aydınlanıyor projesinin karakteri Peji’nin web sitesi yayın hayatına başladı.

www.peji.biz

Peji.biz Hakkında

Gelecek Aydınlanıyor projesinin karakteri Peji’nin ülkemizdeki enerji verimliliğinin sağlanması için toplumdan istediklerini belirttiği www.peji.biz web sitesinde geri dönüştürülebilen evsel plastik atıklar ile ilgili detaylı bilgilere yer veriliyor.

www.peji.biz web sitesinde plastik atıkların enerjiye dönüşüm projesi olan Gelecek Aydınlanıyor ile ilgili ülkemizin önde gelen simalarından Neşe Erberk, Oya Başar, Nilgün Kasapoğlu ve Ayşe Tüter’in görüşleri de yer alıyor.

 

Gelecek Aydınlanıyor Projesi Hakkında

Gelecek Aydınlanıyor projesi ile atıkların enerjiye dönüşümü çalışmalarının enerji verimliliğine sağlayacağı katkıya vurgu yapacak olan Enerji Verimliliği Derneği ve Türkiye Enerji Verimliliği Meclisi; okullarda, evlerde ve fabrikalarda plastik atık toplama ve geri dönüşüm çalışmalarını başlatarak, elde edilen atıkların yeniden kullanılabilirliğini sağlayacaktır.

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir