Op.Dr. Serhat Totan’ın Web Tasarım Tercihi Beycon Group Oldu

estetik-cerrah-serhat-totan

Hastaların, genel plastik cerrahi, yüz boyun estetiği, meme estetiği, botoks ve dolgu tedavileri gibi estetik plastik cerrahi hakkında ki tüm soruların yanıtlarına ulaşabilecekleri Estetik-plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı operatör doktor Serhat Totan’ın kişisel web sitesi Beycon Group ile gerçekleştirilen proje ile hayata geçirildi.

www.serhattotan.com.tr

En son teknoloji kullanılarak tasarlanan web sitesindeki ihtiyaca yönelik yönlendirmeler hastaların aradıkları tüm konulara en kısa yoldan ulaşmalarını sağlamakta.

Op. Dr Serhat Totan Kimdir?

1968 ylında İzmir’de doğan Serhat Totan  1993 yılında Haccettepe Üniversitesi Tıp fakültesi İgilizce Tıp bölümünden mezun oldu. 1993 ile 1999 yılları arasında  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Rekonstrüktif Cerrahi anabilim dalında çalışmalarda bulunan Serhat Totan  sırasıyla Onep Estetik Plastik Cerrahi Kliniği, Amerikan Hastanesi ve Metropolitan Florance Nightingale hastanalerinde konsultan plastik cerrah olarak görev yaptı. Serhat Totan 2009 yılından bu yana  Terrace Fulya’da bulunan kliniğinde ve haftanın belli günlerinde Med-Amerikan Polikiliniğinde  hastalarına estetik plastik cerrahi alanında  hizmet vermektedir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir