Op. Dr Evren Helvacı’nın Web Tasarım Tercihi Beycon Oldu

Op. Dr Evren Helvacı’nın Web Tasarım Tercihi Beycon Group Oldu

Hastalarına, genel plastik cerrahi, yüz boyun estetiği, meme estetiği, botoks ve dolgu tedavileri gibi estetik cerrahi alanlarında hizmet veren Op. Dr Evren Helvacı’nın resmi web sitesi BEYCON tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında hayata geçirildi.

http://www.drevrenhelvaci.com/

Estetik Plastik Cerrahi ile ilgilenen kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanan web sitesinde kozmetik cerrahi, cerrahi dışı işlemler ile ilgili derin bilgiler yer alıyor.

Op. Dr Evren Helvacı Kimdir?

Tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan Op. Dr Evren Helvacı 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında asistanlık eğitimine başladı. Uzmanlık sonrası 2 yıl çalışmalarına İzmir’de devam etti. Halen İstanbul’da Anadolu Yakası’nda özel bir hastanede çalışmaya devam etmektedir. Op. Dr Evren Helvacı Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Yara Bakım Derneği ve İstanbul Tabip Odası üyedir. Op. Dr Evren Helvacı’nın Yerli ve yabancı toplam 5 adet yayını ve 15 adet bildirisi bulunmaktadır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir