Onep Estetik Plastik Cerrahi Kurumsal Blogu Yayında

onep-estetik-ameliyati

Türkiye’nin ilk Estetik Plastik Cerrahi Kliniklerinden Onep Estetik Cerahi Kliniği http://estetik.onep.com.tr adresinde bulunan resmi blogunu Beycon Group ile gerçekleştiği proje ile hayata geçirdi. Zengin içeriği ve etkileyici tasarımı ile  Estetik cerrahi ve Estetik Ameliyatı hakındaki konulara  açıklık getirecek olan blog sayfasında ihtiyaca  yönelik yönlendirmeler hastaların burun estetiği, meme estetiği ve karın germe estetiği gibi  estetik hakkında aradıkları tüm konulara en kısa yoldan ulaşmalarını sağlıyor.

Onep Estetik Plastik Cerrahi Kliniğinin iletişim stratejilerini ve kurumsal kimliğini yansıtan  kurumsal bloğu  tasarımı  ve yönlendirmeleriyle tam bir kullanıcı dostu.

Beycon Group Onep Estetik Plastik Cerrahi Kliniğinin yanısıra birçok başarılı projeye imza atmış durumda bu  projeler arasında Türkiye Basketbol Federasyonu Online Sitesi, Türkiye Yüzme Federasyonu Resmi Sitesi , Nassiya.Com Alışveriş Platformu ve Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kurumlar Birliği için  hazırlanmış olan eğitim projesi de yer alıyor.

http://estetik.onep.com.tr

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir