ONEP Azerice Web Sitesi Yayında

Türkiye’nin ilk Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği Onep’  resmi Azerice web sitesi Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile hayata geçirildi.

Zengin içeriği ve etkileyici tasarımı ile Estetik cerrahi ve Estetik Ameliyatı hakkındaki konulara açıklık getiren Azerice web sitesinde ihtiyaca yönelik yönlendirmeler hastaların burun estetiği, meme estetiği ve karın germe estetiği gibi estetik hakkında aradıkları tüm konulara en kısa yoldan ulaşmalarını sağlamaktadır.

http://onep.az/default.aspx

ONEP Hakkında

ONEP Prof.Dr. Onur Erol tarafından 1981 yılında Ankara’da kurulmuş, 1985’de İstanbul’a taşınmıştır. 11 yıl boyunca Şişli’de hizmet veren ONEP, hastanede yatmadan ameliyat ve aynı gün taburcu olabilme doğrultusunda merkezini müstakil yeni binasına nakletmiştir.

Tam teşekküllü “Ayaktan Tedavi Merkezi”(Outpatient Clinic) olarak ONEP Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği plastik cerrahlar grubuyla 1996’da Levent’te kurulmuştur. 1200m²lik çalışma alanı içeren klinikte, iki ameliyat odası, dört bakım ünitesi bulunmaktadır.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir