Nassiya.com Yenilenen Yüzü İle Yayında!

Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında geçtiğimiz yıl hayata geçirilen Nassiya.com alışveriş platformu yenilendi.

Nassiya.com’da bundan böyle günümüzde bir trend haline gelen  fırsat sitelerinin bir benzeri  platforma entegre edilerek, kullanıcıların satın almak istedikleri ürünleri son derece  cazip fırsatlarla satın almalarına imkan tanınacak.

Sitede fiyat azaltmalı açık ihaleler kaldığı yerden devam ediyor.

Nassiya.com alışveriş platformunun Gong Bölümünde devam etmekte olan fiyat azaltmalı açık ihaleler zenginleşen ürün gamıyla birlikte kuralları değişmeden devam edecek.

www.nassiya.com

Nassiya.com Hakkında

Nassiya.com alışveriş platformunun iki ayrı bölümü bulunmaktadır. Sitenin birinci bölümü Avantaj Fırsatı bölümüdür. Kullanıcılar sitenin avantaj fırsatı bölümünde Nassiya.com tarafından hazırlanmış olan fırsatlarından katılımcı sayısına göre kendilerine en uygun olan fırsatı seçerek ödeme işlemini gerçekleştirir ve haftalık olan düzenlenen fırsatlara katılırlar.

Sitenin ikinci bölümü ise açık ihalelerin gerçekleştiği Gong bölümüdür. Bu bölümde kullanıcılar satın almak istedikleri ürünlerin açık ihalelerine girerek ürünleri satın alabilmektedir. Açık ihalelere katılabilmek için kullanıcıların sitede (paragong) adıyla adlandırılmış olan kontörlerden satın alması gerekmektedir. Açık ihaleler fiyat azaltmalı olarak gerçekleşmektedir. En son fiyat azaltan kullanıcı ihalesine girmiş olduğu ürünü kapanış fiyatından satın alma hakkını elde etmektedir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir