Nassiya.com Alışveriş Platformu Açıldı

nassiya

E- ticaret alanına farklı bir boyut kazandıran Nassiya.com tüketicilerle buluştu.

Nassiya.com 1945 yılında temelleri atılan 8 ayrı sektörde 12 şirketle hizmet veren Gürses Şirketler Gurubu ortaklarından Bilal Gürses tarafından kuruldu.

Bünyesinde iki ayrı bölümü barındıran sitenin birinci bölümü Avantaj Fırsatı bölümüdür. Kullanıcılar sitenin avantaj fırsatı bölümünde Nassiya.com tarafından hazırlanmış olan fırsatlarından katılımcı sayısına göre kendilerine en uygun olan fırsatı seçerek ödeme işlemini gerçekleştirir ve haftalık olan düzenlenen fırsatlara katılırlar.

Sitenin ikinci bölümü ise açık ihalelerin gerçekleştiği Gong bölümüdür. Bu bölümde kullanıcılar satın almak istedikleri ürünlerin açık ihalelerine girerek ürünleri satın alabilmektedir. Açık ihalelere katılabilmek için kullanıcıların sitede (paragong) adıyla adlandırılmış olan kontörlerden satın alması gerekmektedir. Açık ihaleler fiyat azaltmalı olarak gerçekleşmektedir. En son fiyat azaltan kullanıcı ihalesine girmiş olduğu ürünü kapanış fiyatından satın alma hakkını elde etmektedir.

Ürün gamında Mutfak gereçleri, Beyaz eşya ürünleri, Küçük ev aletleri, Ev tekstili ürünleri ve Cep telefon çeşitlerinin dünya markalarına ulaşabileceğiniz nassiya.com alışveriş platformunda ürün gamı sabit kalmayacak sürekli olarak gelişecektir.

Nassiya.com en üst düzey güvenlik sertifikalarıyla kullanıcılarının güvenliğini sağlıyor.

Nassiya.com kullanıcıların siteye üye olurken girmiş oldukları kişisel bilgileri ve ürün satın alırken sisteme girdikleri kredi kartı bilgilerini Veri Sign SSL güvenlik sertifikası ve dünya genelinde birçok kurum tarafından tercih edilen Mcafee güvenlik sertifikası ile en üst düzeyde sağlamaktadır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Cevap Yok

  1. gencay dedi ki:

    Öncelikle gürses şirketler gurubunu bu başarısından dolayı kutlar .Herkese farklı bir şekilde alışveriş sagladıgı için teşşekürlerimi sunarım bugun siteye ilk kez giriş yaptım ve tek kelime … Süperrr…….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir