Merakla Beklenen Office 2013 Çıktı

Merakla Beklenen Office 2013 Çıktı

Microsoft, San Francisco’da yaptığı etkinlikle, Office paketinin yeni sürümünü, Office 2013‘ü yani Office 15’i resmi olarak tanıttı. Bununla da kalmayan yazılım devi, Office 2013’ün kullanıcı önizleme sürümünü indirmeye sundu.

Office 15′de bulunan yenilikler sadece görsel yeniliklerle sınırlı değil, birçok yeni özellikle birlikte geliyor. Peki yeni Office versiyonu, ne gibi yenilikler getiriyor?

Office 15, windows 8 ile birlikte hayatımıza giren Metro arayüzü ile uyumlu bir tasarıma sahip ve görsel kalite çok iyi gözüküyor.

Office 15′in amacı sırf görsel olarak değil, çalışma performansı açısından da Windows 8 ile tam uyumlu halde çalışması bekleniyor.

Office 15 çok sıkı bir şekilde bulut bilişimi kullanacak.

Windows Mobile Phone’lar ile de entegre edilecek olan bu sistem sayesinde, dosyaları bulutlara taşımak, burada düzenlemesini ve dosya alışverişini yapmak, hem SkyDrive kullanımını teşvik edecek hem de Office 15 kullanıcı deneyimini büyük oranda geliştirecek.

Yeni Office 15 tasarlanırken dokunmatik ekran kullanıcıları da düşünüldü. Dokunmatik ekrana sahip kullanıcılar en iyi şekilde yeni Office sürümüne hakim olabilecek. Office 15, Microsoft’un çıkartacağı Windows 8 tabanlı tablet bilgisayar Surface’in içinde gelecek.

Merakla Beklenen Office 2013 Çıktı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir