Merak Edilen Android Jelly Bean 4.3

Google,  Samsung Galaxy S serisinin son ürünü olan Galaxy S4’ÜN Google Play Edition modeli ile birlikte Jelly Bean serisinin yeni sürümü olan Android 4.3 kullanıcılara ulaştırılıyor. SamMobile’ın testinden geçen Galaxy S4’te işletim sistemi olarak Android 4.3 kullanılıyor.

Temmuz ayında yayınlanacağı konusunda bir çok yorum yapıldı. Görüntüleri sızan Android 4.3’ün hakkında henüz bir bilgi yok ancak kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören Android 4.2’den farkları merak ediliyor.

Android 4.2 bir çok yeniliği beraberinde getirerek kullanıcılarından olumlu tepkiler aldı. Kullanıcılarına, panoramik çekim imkanı sağlayan Photo Sphere uygulaması, geliştirilmiş dijital asistan hizmeti, arttırılan güvenlik gibi özellikler sundu. Aralarında en dikkat çekeni ise çoklu kullanıcı desteği olmasıydı. Bu özellikle farklı kullanıcı isimleri altında giriş yapabilecek kendi ekranı, widget’lar uygulamalar ve arka planına erişim sağlandı.

Özellikleri ve çıkış tarihi konusunda kesin bir bilgiye sahip olamadığımız Android Jelly Bean 4.3 hakkında Google tarafından açıklama yapılması bekleniyor. Apple’ın İOS7’yi tanıtması üzerine Android kullanıcıları gözünü Google’a çevirdi.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir