Magicbox Yayında

MagicBox  Yayında

MagicBox Artık Yayında

MAGICBOX Prodüksiyon ve iletişim hizmetleri resmi web sitesi yayında!

Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile MAGICBOX Prodüksiyon ve iletişim hizmetlerinin resmi web sitesi yenilendi.

Kullanım kolaylığı ve çoklu dil desteği gibi özellikler göz önünde bulundurularak tasarımı, programlandırılması tamamlanan web sitesinin tüm editoryal alt yapısı da Beycon Group tarafından hazırlandı.

Web sitesinde hizmetlerimiz, neler yapıyoruz, ekipmanlar, hakkımızda ve iletişim bölümlerinin yanı sıra video ve resim galerileri, haberler ve etkinlikler bölümleri de bulunmakta.

www.magicbox.com.tr

MAGICBOX Prodüksiyon ve İletişim Hakkında

MAGICBOX Prodüksiyon ve İletişim; kongre, kurumsal tanıtım ve organizasyonlarınızda ses, görüntü, widescreen, simultane çeviri (anında çeviri), video mapping, ağ teknolojileri, video konferans ve 3D hologram hizmetlerini sunar.

MAGICBOX Prodüksiyon ve İletişim ulusal ve uluslararası kongre, toplantı organizasyonlarınızda, ürün lansmanlarınızda ve şirket organizasyonlarınızda teknolojinin tüm imkânlarını kullanmakta ve teknolojide yaşanan tüm gelişmeleri deneyimli kadrosuyla, gerçekleştirdiği projelere eş zamanlı olarak yansıtmaktadır.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir