M2Beaute Twitter Yarışmamız

M2Beaute

M2Beaute Yarışmamız Sonuçlanmıştır

Twitter yarışmamız sonucunda ödüllerimizin sahibi olan Zeynep Zümrüt sorularımızı yanıtladı 1: Öncelikle sizi kısaca tanıyabilir miyiz? 1984 İstanbul doğumluyum. İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve malzeme mühendisliği bölümünü tamamladıktan sonra başladığım yüksek lisans eğitimimi yine aynı üniversitenin aynı bölümünde tamamladım.  Şu anda ilk işim olan özel bir şirkette kalite mühendisi olarak görevime devam etmekteyim. Moda, alışveriş ve kültür yaşamındaki yeni trendleri yakından takip etmeyi ve yakınımdakiler ile paylaşmayı sevdiğimden ayrıca internet ve sosyal medyaya yakın ilgi duymamdan dolayı moda, alışveriş, kültür hayatındaki yeni trendleri geniş kitlelerle paylaşmamı sağlayan kişisel blog sayfamı oluşturdum. Ürün, marka ve mekân tanıtımlarını da yaptığım. Blog sayfamın ziyaretçi sayısı her geçen gün artış göstermekte. 2: M2beaute’nin kirpik uzatma ürünlerini daha önce kullandınız mı? Kullandıysanız ne gibi sonuçlar aldınız? Hayır, M2beaute’nin kirpik uzatma ürünlerini daha önce hiç kullanmadım.


M2Beaute Yarışmamız Sonuçlanmıştır

M2Beaute Yarışma Talihlimiz

3:Kirpiklerinizle ilgili olarak ne gibi problemler yaşamaktasınız? Kirpiklerimde yoğun olarak bir dökülme problemi yok.  Kirpiklerinde yaşamakta olduğum en büyük problemler seyreklik ve kısalık problemleri.

M2Beaute Yarışma Talihlimiz

M2Beaute Yarışma Talihlimiz Zeynep Zümrüt

4: M2beaute öncesinde kirpiklerin bakımını sağlamak ve uzatmak amacıyla başka ürünler kullandınız mı?  Kullandıysanız ne gibi sonuçlar aldınız. Kirpiklerimin kısalığını ve seyrekliğini gidermek amacıyla kirpik güçlendirici ürünleri daha önce de kullandım. Fakat ürünleri düzenli olarak kullanmadığımdan dolayı istediğim verimi hiçbir zaman alamadım. 5: M2beaute markamızı,  düzenlemiş olduğumuz twitter yarışması öncesinde hiç duymuş muydunuz? M2beaute’yi twitter yarışması öncesinde hiç duymamıştım. M2beaute, twitter yarışması duyurusunda ilgimi çekti ve ürünü araştırdım. Ürünün kimyasal olmamasının da etkisiyle twitter yarışmasına katılmaya karar verdim.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir