M2BEAUTE Kirpik Uzatma

Kirpik uzatmayı hiçbir yan etki olmaksızın tamamıyla doğal yollarla gerçekleştiren M2Beaute’in lisanslı ürünü olan M2 Lashes’ın estetik plastik cerrahlar tarafından tavsiye edilmesinin temel sebebi hiçbir cerrahi müdahaleye ihtiyaç duyulmaksızın kirpiklere sürülmesiyle tedavinin gerçekleşmesi ve kirpiklerin uzun ve gür bir konuma kavuşmasıdır. Kirpik uzatma amacıyla gözlere sürülen M2 Lashes’in istenildiği ölçüde verim verebilmesi için düzenli aralıklarla gözlere sürülmesi gerekmektedir. Kirpik uzatma ürünü olan M2 Lashes’ın kullanımının bırakılması durumunda kirpikler 150 gün içerisinde eski durumuna geri dönmektedir.

Kirpik uzatmada kullanılan başka çözümlerde bulunmaktadır fakat bu çözümlerin tamamının yan etkisi bulunmakta ve geçici çözüm sunmaktadırlar. Örneğin takma kirpikler kirpik uzatma yöntemlerinden biridir fakat altı hafta gibi kısa bir süre etkinliğini sürdürmekte ayrıca kirpik köklerine ciddi oranda zarar vermektedir.

M2Beaute’ın lisanslı ürünü olan M2 Lashes yan etkisi olmayan doğal yollarla kirpik uzatmaya yarayan en etkili kirpik uzatma ürünüdür.

www.m2beaute.com.tr

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir