M2Beauté Facebook Yarışmamız Sonuçlandı

M2Beauté kirpik uzatma

Facebook yarışması sonucunda tam 25 kişi M2Beauté gümüş bilekliği kazandı. Kazananlardan Sevda Kızılata ile kısa hoş bir sohbet yaptık, kendisini tanıdık.

Öncelikle sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

1978 doğumluyum 12 yıl süreyle aralıksız olarak çeşitli kurumların Halkla ilişkiler departmanlarında sürdürmüş olduğum çalışma hayatıma bir süreliğine ara verdim. Şu anda yoğunlukla kendimi halkla ilişkiler alanında daha da geliştirmeye çalışıyorum. Ayrıca şimdiye kadar çok fazla zaman ayıramadığım hobilerim olan sinema, tiyatro ve müzikle ilgileniyor ve sosyal medya mecralarını yakından takip etmeye çalışıyorum.

M2beauté’nin kirpik uzatma ürünlerini daha önce kullandınız mı? Kullandıysanız ne gibi sonuçlar aldınız?

Hayır, M2beauté’nin kirpik uzatma ürünlerini daha önce hiç kullanmadım.

Kirpiklerinizle ilgili olarak ne gibi problemler yaşamaktasınız?

Kirpiklerimde dökülme problemi yok kirpiklerim ile ilgili yaşadığım en büyük problem kirpiklerimin kısalığından ziyade seyrek oluşu M2Beauté kirpik uzatma ürünlerini kullanarak kirpiklerimin gürleşeceği inancındayım.

M2beauté öncesinde kirpiklerin bakımını sağlamak ve uzatmak amacıyla başka ürünler kullandınız mı?  Kullandıysanız ne gibi sonuçlar aldınız.

Kirpiklerimin seyrekliğini gidermek amacıyla kirpik güçlendirici ürünleri daha önce de kullandım. Fakat hiçbir kirpik güçlendirici üründen istediğim verimi alamadım.

M2beauté markamızı,  düzenlemiş olduğumuz facebook yarışması öncesinde hiç duymuş muydunuz?

M2beauté markasını facebook yarışması öncesinde yakın çevremden duymuştum. M2beaute’nin facebook yarışma ilanını da görünce hiç vakit kaybetmeden yarışmaya başvuruda bulundum.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir