Lazer Epilasyon.com Yayında

Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile tasarımı ve programlandırılması tamamlanan lazerepilasyon.com web sitesi yayın hayatına başladı.

M-Onep estetik güzellik merkezinde gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulamaları ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı lazerepilasyon.com web sitesinde, lazer epilasyon uygulamaları, lazer epilasyon hakkında genel bilgiler, erkeklerde lazer epilasyon ve M-Onep estetik güzellik merkezi ile ilgili bilgiler yer alıyor.

M-Onep Hakkında

Türkiye’nin en büyük estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi merkezi olan Onep, yılların birikiminin bir devamı olarak, ameliyatsız güzellik kavramını ilk defa 2003 yılında Prof. Dr. Onur Erol tarafından kurulan M-Onep Estetik ve Güzellik Merkezi adı altında Etiler Maya Residences içerisinde uygulamaya geçirmiştir.

2006 yılının Kasım ayında Caddebostan’da M-Onep’in şubesi açılmıştır. Türkiye’nin en geniş uygulama yelpazesine sahip M-Onep’lerde; tümü Amerikan FDA ve CE onaylı teknolojik lazer ve cihazlarla, dermatolog doktorlar yönetimindeki uzman kadro ile ameliyatsız güzelliğin ve estetiğin son teknikleri uygulanmaktadır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir