Labsan Web Sitesi Yayında

1984 yılından bu yana otomatik ilaç paketleme ve takip sistemleri alanında hizmet veren Labsan Laboratuar ve Sağlık Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ‘nin web sitesi Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile hayata geçirildi.

Projede En Son Teknolojiler Kullanıldı
En son teknolojiler kullanılarak tasarımı ve programlandırılması gerçekleştirilen Labsan web sitesinde Hakkımızda, Ürünler, Teknik Servis, Referanslar ve İletişim bölümleri bulunmakta Labsan bayilerinin ve temsilcilerinin de yer aldığı web sitesi İngilizce ve Türkçe çoklu dil desteğine sahip.

Labsan Hakkında
Labsan Laboratuar ve Sağlık Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 26 Aralık 1984 yılında kuruldu. Ticari Faaliyetlerine Şişli Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde bir ofiste başlayan Labsan, bugüne kadar diagnostik laboratuar testleri ve gereçleri konusunda dünyanın medikal alanda söz sahibi firmalarının distribütörlüğünü yapmıştır. Ayrıca uzun bir dönem de BioClinica testlerinin imalatını gerçekleştiren Labsan, 2010 senesinde anlaşma yaptığı Infopia firmasının Autopharm ürününün Türkiye Genel Distribütörlüğünü almıştır. Ayrıca HH System Hastanelerde Pratik Saklama ve Taşıma Sistemleri Ürünlerinin satış ve pazarlamasını da yapmaktadır.

http://www.labsan.com.tr

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir