Kiminki Daha Uzun Twitter Yarışması

M2beaute Kirpik Yarışması

M2beaute Kirpik Yarışması

M2Beaute’nin Başarı Hikâyesi

Uzun ve gür kirpiklere kavuşmanızı sağlayan M2beaute, 2008 yılında Amerika’da güzellik uzmanlığı yapan Marci Marrek ve Alman Elke Moysies’in ortak girişimi sonucunda kuruldu.

Günümüzde tüm dünyada ürünlerini tüketicilerle buluşturan M2beaute, kirpiklerin doğal yollarla uzamasını, güçlenmesini sağlayan ve estetik cerrahlar tarafından tavsiye edilen ürünler üretmekte.

M2Beaute ilk olarak tüketicilerin kullanımına sunduğu, kirpiklerin doğal yollarla uzamasını, güçlenmesini sağlayan ve kirpiklerin doğal bakımını da yapan M2Lashes ürününün başarısını takiben, Black sea ve Rod oil etken maddeleri ile yüzün gençlik hatlarının geri kazanımında etkin olan M2Brows ürününü tüketicilerin kullanımına sundu.

Her gün yeni ürünler geliştirmek üzerine çalışan M2Beaute 3 Ekim’de başlayacak olan Twitter yarışması ile daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Kiminki Daha Uzun Twitter Yarışması


M2beaute tarafından düzenlenen ve 3-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kiminki daha uzun Twitter yarışmasında büyük ödül 468 TL değerindeki kirpik uzatma ürünüdür.

M2beaute Twitter yarışma sorusu ise: “kirpik uzatan ürünler arasında neden M2Lashes tercih ediliyor?”

http://twitter.com/#!/m2beautelashes

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir