Keyword Tools Ve Seo

Keyword Tools Ve Seo

Keyword Tools Ve Seo

Seo çalışmalarında web sitelerinde yer alan özgün içeriklerin anahtar kelimelerle yani etiketlerle desteklenmesi büyük önem arz etmektedir.

Seo çalışmalarında etiketleri kullanmak ne denli önemliyse doğru etiketleri seçerek kullanmak da aynı derecede önemlidir.

Doğru etiketler nasıl seçilir?

Etiketlerin seçiminde Google’ın Adwords hizmeti içinde sunmakta olduğu  keyword tools yani anahtar kelime aracı,  özgün içeriklerin etiketlerinin belirlemede web site sahiplerinin  en büyük yardımcısıdır.

Google keyword tools anahtar kelime üreten bir sistemdir.  Daha doğrusu özgün içerikler için en uygun anahtar kelimeyi seçen bir  sistemdir.

Google keywords tools yardımıyla  belirlenen anahtar kelimeler,  en çok aranan anahtar kelimeler, aramaları   yükselmekte olan anahtar kelimeler ve anahtar kelimelerin nereden arandığı şeklinde gruplara ayrılabilmektedir.

Web sitelerinin içeriklerinde, kullanılacak  olan anahtar kelimelerin  içeriklerle uyumlu olunmasına dikkat edilmelidir. Aramaların hangi ülkeden geldiğini bilmek de seo çalışmaları açısından oldukça önemlidir.  Çünkü hedef kitlenin bulunduğu ülke  dilimi dikkate alınarak yürütülen seo çalışmaları daha verimli sonuçlar vermektedir.

Özet olarak seo çalışmalarında,  anahtar kelime aracı Google keyword tools arama motorlarının doğal aramalarında üst sıralarda yer alınmsaında oldukça yardımcıdır.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir