Kaspersky Mobil Koruma Ağını Genişletti

Kaspersky Lab’ın Kaspersky Mobile Security 9 çözümünün yeni sürümü Symbian ve Windows Mobile’ın yanı sıra artık Android and BlackBerry platformlarını da destekliyor.
Akıllı telefon kullanıcılarına en güncel mobil güvenliği sağlamak amacıyla Kaspersky Mobile Security 9’un yeni sürümünü piyasaya sunan Kaspersky Lab, bu sayede kullanıcıların telefonlarının tüm tehditlerden korunacağına ve kişisel verilerinin siber suçluların eline geçmeyeceğinden emin olmasını sağlıyor.

Kaspersky Lab Mobil Çözümler Başkan Yardımcısı konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Kullanıcılar artık mobil tehlikelerin bilim kurgudan öte bir gerçek olduğunun farkında. Akıllı telefonlar, kullanıcıların giderek artan miktarda değerli bilgi taşımalarından dolayı siber suçluların önemli bir hedefi haline geldi. Kaspersky Mobile Security 9 cep telefonunuz için bir antivirüs programından daha kapsamlı bir mobil güvenlik takımına sahip. Öyle ki telefonunuza hangi tip kötü amaçlı yazılımın saldırıda bulunduğu, neyin kaybolduğu, çalındığı veya başkaları tarafından, kullanıcının rızası olmadan, kullanıldığının önemi artık yok. Çünkü Kaspersky Lab’ın getirdiği çözümler bu konuyu bir sorun olmaktan çıkardı. KMS9 bu sayede kullanıcıların sadece bilgilerini değil aynı zamanda mahremiyetlerini de koruma altında kalıyor.

Kaynak: Digital Age

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir