İstanbul Haliç Rotary Kulübü Resmi web Sitesi Yayında!

rotary-club

1981 yılında kurulan, gerçekleştirdiği aktivitelerle ve çıkarttığı liderlerle adından söz ettiren İstanbul Haliç Rotary Klübü’nün resmi web sitesi Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile hayata geçirildi.
İstanbul Haliç Rotary Klübü Resmi Web Sitesinde En Son Teknolojiler Kullanıldı
En son teknolojiler kullanılarak oluşturulan İstanbul Haliç Rotary Klübü resmi web sitesinde ziyaretçiler üye istatistiklerine, klüp tarafından düzenlenecek olan organizasyonlara, basın bültenlerine, konuşmacı metinlerine, etkinlik takvimine ve üye albümlerine ulaşabilmekteler.
Çoklu dil desteğine sahip olarak tasarlanan web sitesinde güvenlik önlemleri de en düzeyde düşünülmüş durumda örneğin web sitesinde bulunan üye albümleri ve üye iletişim bilgileri bölümlerine girilebilmesi için kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılması gerekiyor.
www.halicrotary.org

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Ersin Kaygan dedi ki:

    Türkiye’nin Sunumu Hakkında:
    Merhabalar. Gerek verilen bilgiler, gerekse görsel sunumlar bakımından Türkiye’yi en iyi şekilde tanıtarak çok başarıyla kotarılan bu çalışmada emeği geçen herkese ülkem adına teşekkür eder, mesleğim olan tercümanlık açısından İngilizce versiyonunuzun da gayet şık olması dolayısıyla konuya verdiğiniz öneme yakından şahit olmuş bulunmaktayım. Türkiye’yi çok güzel bir şekilde tanıtmışsınız. Teşekkür eder ve başarılarınızın artarak daim olmasını temenni ederim. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir