iPhone5 Eylülde Kullanıcılarla Buluşuyor

Apple fanları tarafından önümüzdeki ayki WWDC konferansında duyurulması merakla beklenilen iPhone 5’in tanıtımı muhtemelen eylül ayına kalıyor.

MacRumors’da yer alan habere göre Apple bu sene, geçtiğimiz dört yıl içerisinde geleneksel olarak haziran ya da temmuz ayında gerçekleştirdiği yeni iPhone tanıtımlarını yetiştiremeyecek. Dedikoduların ortaya çıkış yeri ise AT&T’nin bir kullanıcısının sorusu üzerine yeni iPhone’un çıkış tarihinin gecikebileceği ve Apple tarih hakkında kesin bir bilgi vermediği cevabını göndermesi.

Yeni iPhone’un sadece çıkış tarihi değil özellikleri de gündemi fazlasıyla meşgul ediyor. iPhone 5’in tasarım olarak iPhone 4’ten çok farklı olmayacağı ancak daha iyi bir kameraya ve işlemciye ayrıca daha büyük bir ekrana sahip olacağı konuşuluyor.
Öte yandan geçtiğimiz ayda FBR Capital Markets analisti Craig Berger yazdığı bir haberde iPhone 5’in üretimi ile ilgili halen bir takım teknik sorunlar aşılamadığını belirtmiş ve üretimine ancak temmuz ayında başlanabileceğini yazmıştı. Çıkan dedikodular ve haberler iPhone 5’in eylülden önce piyasada olmayacağını gösteriyor.

Kaynak: MacRumors

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir