iPhone 5 Bekleniyordu!

İphone 5 Beklenirken iPhone 4S Çıktı

iphone 5 Beklenirken iPhone 4S Çıktı

iPhone 5’in tanıtımı beklenirken, İphone’nun yeni modeli 4S, Apple’ın Steve Jobs ‘un görevinden ayrılmasından sonra göreve gelen yeni Ceo’su Tim Cook’un düzenlediği basın toplantısında tanıtıldı. Anlaşılan o ki teknoloji tutkunları İphone 5’i biraz daha beklemek zorunda kalacak.

iPhone 4S, önceki iPhone modeline oranla  iki kat daha hızlı olan çift çekirdekli A5 işlemci ve 7 kata kadar daha hızlı grafik performansı sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü Retina Display ekran teknolojisinin de bulunduğu 4S, indirmede 14.4 mbps’ye kadar HSDPA bağlantı hızına sahip. iPhone 4 ile 4Smodelleri arasında kasa tasarımında herhangi bir fark bulunmuyor.

Yeni iPhone 4S’te kamera çözünürlüğü de 8MP’e yükseltilmiş. Hibrit IR filtresi olarak adlandırılan yeni teknolojiyle parlaklık ve renk performansının da yükseltildiği belirtilen iPhone 4S’te flaş da var.

Iphone 4s’in Aralıkta Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor

Apple, 14 Ekim’de ABD, Japonya, İngiltere, Kanada, Avustralya, Fransa ve Almanya’da satışa çıkaracağı 4S’te fiyatı kırdı. 16 GB’lik modeli 199 $, 32 GB’lik modeli 299 $’a, yeni eklenen 64 GB’lik model 399 $’a satılacak. 4S, 28 Ekim’de 22 ülkede daha satışa çıkacak. Cihazın Aralık’ta 70 ülkeyle birlikte Türk tüketicisiyle de buluşması bekleniyor.

Kaynak: Mediacatonline

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir